Turkiye - Süper Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Turkiye - 1. Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
İspanya - LaLiga | İY | |||||
22:00 | -:- |
Almanya - Bundesliga | İY | |||||
21:30 | -:- |
Fransa - Ligue 1 | İY | |||||
22:00 | -:- |
İtalya - Serie A | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Portekiz - Liga Portugal | İY | |||||
22:15 | -:- |
Rusya - Premier Lig | İY | |||||
19:00 | -:- |
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
21:00 ER | ER | -:- |
İngiltere - Lig 1 | İY | |||||
22:00 | -:- |
İspanya - LaLiga 2 | İY | |||||
21:30 | -:- |
Almanya - 2. Bundesliga | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Almanya - 3. Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Fransa - Lig 1, Bayanlar | İY | |||||
15:30 | -:- |
Fransa - Ulusal | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 ER | ER | -:- |
İtalya - Serie B | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Hollanda - Eerste Divisie | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Belçika - Challenger Pro Lig | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Belçika - Süper Lig,Kadınlar | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Belçika - U21 Pro Ligi | İY | |||||
20:30 ER | ER | -:- | ||||
20:30 | -:- | |||||
21:00 ER | ER | -:- | ||||
21:00 | -:- |
Portekiz - İkinci Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Rusya - 1. Liga | İY | |||||
21:00 | -:- |
Rusya - Gençlik Ligi | İY | |||||
11:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bayernliga Güney | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Bremen-Liga | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga BW | İY | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Hamburg | İY | |||||
20:15 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Regionalliga Batı | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
21:00 | -:- |
Arnavutluk - Kategoria Superiore | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Avustralya - NPL, Güney Avustralya | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Avustralya - NPL, Güney Avustralya, Kadınlar | İY | |||||
11:45 | -:- | |||||
13:45 | -:- | |||||
13:45 | -:- |
Avustralya - NPL,Victoria | İY | |||||
12:30 | -:- | |||||
12:45 | -:- | |||||
13:15 | -:- |
Avustralya - Tazmanya NPL | İY | |||||
13:15 | -:- | |||||
13:15 | -:- |
Avustralya - Victoria Premier League 1 | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- |
Avusturya - 2. Liga | İY | |||||
19:10 | -:- | |||||
19:10 | -:- | |||||
19:10 | -:- | |||||
19:10 | -:- | |||||
19:10 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Avusturya - Bundesliga | İY | |||||
20:30 | -:- |
Azerbaycan - Premier Lig | İY | |||||
15:30 | -:- |
Bahreyn - 2nd Division | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Bangladeş - Premier Lig | İY | |||||
12:45 | -:- | |||||
12:45 | -:- |
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Bolivya - Profesyonel Lig | İY | |||||
02:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- |
Bosna Hersek - Premier Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Amapaense | İY | |||||
02:00 | -:- |
Brezilya - Brasilero Serie A | İY | |||||
03:30 90' | 90' | 1:0 |
Brezilya - U20 Paulista | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Bulgaristan - Parva Liga | İY | |||||
17:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Burundi - Ligue A | İY | |||||
16:00 | -:- |
Çekya - CFL | İY | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - Divize B | İY | |||||
18:30 | -:- |
Çekya - MSFL | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Cezayir - Lig 1 | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Cezayir - Ligue 2 | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Danimarka - 1.Lig | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Danimarka - 2nd Division Doğu | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Danimarka - Süperlig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Danimarka Amatör - Danmarksserien | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Ekvador - LigaPro Primera A | İY | |||||
00:30 90' | 90' | 2:0 | ||||
03:00 MS | MS | 0:0 | ||||
22:00 | -:- |
Endonezya - Liga 1 | İY | |||||
11:00 ER | ER | -:- | ||||
15:00 ER | ER | -:- |
Estonya - Esiliiga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Estonya - Meistriliiga Kadınlar | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Etiyopya - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Faroe Adaları - Premier Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Fas - Botola Pro D1 | İY | |||||
19:00 ER | ER | -:- | ||||
22:00 | -:- |
Finlandiya - Veikkausliiga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Finlandiya - Ykkosliiga | İY | |||||
18:30 | -:- |
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Gürcistan - Erovnuli Liga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Hırvatístan - Druga NL | İY | |||||
19:00 | -:- |
Hırvatístan - Prva NL | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
İngiltere Amator - Premier Lig 2 | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İngiltere Amator - Professional Development Ligi | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İran - Pro Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:40 | -:- |
İrlanda - Birinci Lig | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 ER | ER | -:- | ||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İrlanda - Premier Lig | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İsrail - Alef Ligi | İY | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- | |||||
13:40 | -:- |
İsrail - Ulusal Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Güney Grubu | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:15 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsviçre - Challange Ligi | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:15 | -:- | |||||
21:15 | -:- |
İzlanda - Besta deild | İY | |||||
22:15 | -:- |
Kamerun - Elite One | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Kazakistan - Birinci Lig | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Kolombiya - Primera A, Apertura | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:10 90' | 90' | 2:0 | ||||
04:20 DA | DA | 0:0 |
Kongo - Premier Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Kosova - Birinci Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
05:00 25' | 25' | 0:0 |
Kuzey İrlanda - Premier Lig | İY | |||||
21:45 ER | ER | -:- |
Letonya - 1st Ligas | İY | |||||
19:00 | -:- |
Litvanya - 1 Lyga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Litvanya - LFF Kupası | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:15 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Mali - Ligue 1 | İY | |||||
19:30 | -:- |
Meksika - U23 Liga MX | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
20:00 ER | ER | -:- | ||||
20:00 ER | ER | -:- |
Moldova - Divizia A | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Nikaragua - Premier Lig | İY | |||||
02:00 MS | MS | 0:1 | ||||
05:00 | -:- |
Norveç - 2. Lig Grup 2 | İY | |||||
19:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 4 | İY | |||||
19:00 | -:- |
Norveç - Toppserien,Bayanlar | İY | |||||
19:00 | -:- |
Oman Sultanlığı - Omani Ligi | İY | |||||
16:45 | -:- |
Peru - Liga 1 | İY | |||||
04:00 66' | 66' | 1:0 | ||||
23:00 | -:- |
Peru - Liga Femenina | İY | |||||
18:30 ER | ER | -:- | ||||
18:30 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Polonya - Ekstraklasa | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Polonya - I Liga | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Polonya - I Ligi | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Romanya - Liga 3 | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Romanya - Superliga | İY | |||||
17:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Ruanda - Rwanda Premier Ligi | İY | |||||
19:00 | -:- |
Slovakya - Superliga | İY | |||||
18:30 | -:- |
Slovakya - U19 1. Liga | İY | |||||
12:00 | -:- |
Slovenya - 2nd Liga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Suriye - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Tanzanya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 ER | ER | -:- | ||||
16:00 ER | ER | -:- | ||||
16:00 ER | ER | -:- | ||||
16:00 ER | ER | -:- | ||||
18:00 ER | ER | -:- |
Tayland - Thai League 1 | İY | |||||
15:00 | -:- |
Tunus - Tunus Kupası | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Uganda - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- |
Ukrayna - Persha Ligi | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Ukrayna - U19 | İY | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar | İY | |||||
00:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 90' | 90' | 0:2 |
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - UEFA Gençlik Ligi | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Uruguay - Premier Lig | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Venezuela - Premier Lig | İY | |||||
01:00 MS | MS | 0:1 |