İspanya - LaLiga | İY | |||||
23:00 | -:- |
Fransa - Ligue 1 | İY | |||||
23:00 | -:- |
Belçika - Pro Lig | İY | |||||
22:45 | -:- |
Portekiz - Liga Portugal | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Rusya - Premier Lig | İY | |||||
19:30 | -:- |
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi | İY | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Türkiye (Diğer) - U19 Elit B | İY | |||||
12:00 MS | MS | -:- | ||||
14:00 | -:- |
İngiltere - Championship | İY | |||||
15:30 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
İngiltere - Lig 1 | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
İngiltere - Lig 2 | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
İngiltere - Ulusal Lig | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
İspanya - LaLiga 2 | İY | |||||
22:30 | -:- |
Fransa - Lig 1, Bayanlar | İY | |||||
23:00 | -:- |
Fransa - Ulusal | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
İtalya - Campionato Primavera 2 | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
İtalya - Serie A, Kadınlar | İY | |||||
20:30 | -:- |
İtalya - Serie D,C Grubu | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
Hollanda - Eerste Divisie | İY | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Belçika - Challenger Pro Lig | İY | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Belçika - Süper Lig,Kadınlar | İY | |||||
22:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Belçika - U21 Pro Ligi | İY | |||||
22:00 | -:- |
Portekiz - İkinci Lig | İY | |||||
14:00 20' | 20' | 0:0 | ||||
17:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Rusya - Gençlik Ligi | İY | |||||
11:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 ER | ER | -:- | ||||
13:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İskoçya - Şampiyona | İY | |||||
22:45 | -:- |
Suudi Arabistan - 1.Lig | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
01:00 MS | MS | 0:0 | ||||
02:00 MS | MS | 1:0 | ||||
02:30 ER | ER | -:- | ||||
03:00 MS | MS | 0:0 |
ABD - USL Lig 1 | İY | |||||
02:30 MS | MS | 0:0 |
Angola - Girabola | İY | |||||
17:00 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga | İY | |||||
02:00 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar | İY | |||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
17:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Torneo Federal A | İY | |||||
03:30 | -:- |
Arnavutluk - Kategoria Superiore | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Austria Amateur - Regionalliga Batı | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Avustralya - A-League, Kadınlar | İY | |||||
09:00 MS | MS | 0:3 |
Avustralya - A-Ligi | İY | |||||
11:45 90' | 90' | 1:0 |
Avustralya - NSW NPL 1 | İY | |||||
11:30 ER | ER | -:- |
Avusturya - 2. Liga | İY | |||||
20:10 | -:- | |||||
20:10 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Azerbaycan - Birinci Lig | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Azerbaycan - Premier Lig | İY | |||||
15:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
BAE - Arap Körfez Ligi | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
BAE - Division 1 | İY | |||||
21:00 ER | ER | -:- | ||||
21:00 ER | ER | -:- | ||||
21:00 ER | ER | -:- | ||||
21:00 ER | ER | -:- |
Bahreyn - Premier Lig | İY | |||||
21:45 ER | ER | -:- | ||||
21:45 ER | ER | -:- | ||||
21:45 ER | ER | -:- |
Bangladeş - Premier Lig | İY | |||||
12:15 | -:- | |||||
12:15 | -:- | |||||
12:15 | -:- |
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Bolivya - Profesyonel Lig | İY | |||||
03:00 | -:- |
Bosna Hersek - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Botsvana - Premier Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Brezilya - Amapaense | İY | |||||
02:00 MS | MS | -:- |
Brezilya - Mineiro | İY | |||||
02:30 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Paraense | İY | |||||
02:00 MS | MS | 1:0 |
Brezilya - Paulista Serie A1 | İY | |||||
03:35 90' | 90' | 0:0 |
Bulgaristan - Parva Liga | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Çekya - CFL | İY | |||||
12:15 | -:- | |||||
12:30 | -:- | |||||
12:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Çekya - Divize A | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Çekya - Divize B | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:15 | -:- | |||||
12:15 | -:- | |||||
12:15 | -:- | |||||
12:15 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Çekya - Divize C | İY | |||||
12:30 | -:- | |||||
12:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Çekya - Divize D | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Çekya - Divize E | İY | |||||
12:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Çekya - Divize F | İY | |||||
12:15 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Çekya - FNL | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Çekya - MSFL | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - U19 1.Grup | İY | |||||
12:00 MS | MS | 0:1 |
Danimarka - Danimarka Kupası | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Danimarka - Kvindeligaen, Kadınlar | İY | |||||
17:00 | -:- |
Ekvador - LigaPro Primera A | İY | |||||
03:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
00:30 MS | MS | -:- |
El Salvador - Segunda Division | İY | |||||
00:00 MS | MS | -:- |
Endonezya - Liga 1 | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
Estonya - Meistriliiga Kadınlar | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Estonya - Premium Liiga | İY | |||||
15:30 | -:- |
Etiyopya - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Fas - Fas Kupası | İY | |||||
01:00 MS | MS | -:- | ||||
01:00 MS | MS | -:- |
Galler - Cymru Premier | İY | |||||
15:30 | -:- | |||||
15:30 ER | ER | -:- | ||||
15:30 | -:- | |||||
15:30 | -:- | |||||
15:30 | -:- |
Galler - Cymru Şampiyonası Güney | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey | İY | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış | İY | |||||
00:45 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Gürcistan - Erovnuli Liga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Hindistan - I-League 2 | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- |
Hırvatístan - Druga NL | İY | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Hırvatístan - HNL | İY | |||||
17:50 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Hırvatístan - Prva NL | İY | |||||
15:45 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
İngiltere Amator - Isthmian Football Leag. | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
22:45 | -:- |
İngiltere Amator - Konferans Güney | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İngiltere Amator - Konferans Kuzey | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
İngiltere Amator - Premier Lig 2 | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
22:00 ER | ER | -:- |
İngiltere Amator - Professional Development Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
İngiltere Amator - Southern Football League,Premier Division Merkez | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
İngiltere Amator - Southern League Premier South | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
İrlanda - Birinci Lig | İY | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- |
İrlanda - Premier Lig | İY | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- | |||||
22:45 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 14 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:30 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 3 | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 5 | İY | |||||
13:45 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 6 | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İsrail - Alef Ligi | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:30 | -:- | |||||
14:35 | -:- | |||||
14:40 | -:- | |||||
14:45 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:15 | -:- | |||||
15:30 | -:- |
İsrail - Ulusal Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Güney Grubu | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norrland | İY | |||||
17:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İsviçre - Challange Ligi | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
Japonya - J.Ligi | İY | |||||
13:00 63' | 63' | 0:2 |
Katar - Stars League | İY | |||||
20:30 ER | ER | -:- | ||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Kongo - Premier Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi | İY | |||||
10:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Kosova - Birinci Lig | İY | |||||
17:00 | -:- |
Kuveyt - Premier Lig | İY | |||||
21:30 | -:- |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
17:00 | -:- |
Litvanya - 1 Lyga | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Litvanya - A Lyga | İY | |||||
20:00 | -:- |
Lübnan - Premiyer Lig | İY | |||||
15:15 | -:- |
Lüksemburg - Promotion d'Honneur | İY | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış | İY | |||||
04:05 90' | 90' | 2:1 | ||||
06:05 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM |
Meksika - U23 Liga MX | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Moldova - Divizia A | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Özbekistan - PFL | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:15 | -:- |
Peru - Liga 1 | İY | |||||
04:00 90' | 90' | 2:0 |
Polonya - CLJ | İY | |||||
14:00 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 1 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
21:26 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 2 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 3 | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Romanya - Liga 3 | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 ER | ER | -:- | ||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Romanya - Superliga | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Ruanda - Rwanda Premier Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- |
Şili - Premier Lig | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM |
Şili - Segunda Division | İY | |||||
01:00 MS | MS | 1:0 |
Sırbistan - Prva Liga | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Sırbistan - Superliga | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Slovakya - 2. Liga | İY | |||||
12:30 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Slovakya - 3. Liga, Batı | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Slovenya - 2nd Liga | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Slovenya - PrvaLiga | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
Uganda - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Ukrayna - Persha Ligi | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Ukrayna - U19 | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Ürdün - Jordan Ligi | İY | |||||
22:30 | -:- |
Uruguay - Kupa Uruguay | İY | |||||
02:30 ER | ER | -:- |
Uruguay - Premier Lig | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Venezuela - Premier Lig | İY | |||||
02:30 MS | MS | 0:0 | ||||
23:00 | -:- |
Yeni Zelanda - Ulusal Lig | İY | |||||
02:30 MS | MS | 1:2 | ||||
04:00 | -:- | |||||
04:45 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
05:00 ER | ER | -:- | ||||
05:00 | -:- | |||||
09:00 | -:- |
Zimbabve - Premier Soccer Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |