www.aspor.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.aspor.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Avustralya
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yeni Zelanda
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
NPL, Batı Avustralya
A-League, Kadınlar
A-Ligi
Avusturalya Kupası
Brisbane Premier Ligi
Brisbane Premier Ligi, Kadınlar
Capital NPL 1
Kuzey NSW NPL
NPL, Güney Avustralya
NPL, Güney Avustralya, Kadınlar
NPL,Victoria
NSW NPL 1
Queensland NPL
Queensland NPL, Kadınlar
Queensland Premier Lig 1
Tazmanya NPL
Ulusal Premiyer Lig
Victoria NPL, Kadınlar
Victoria Premier League 1
Y-League
Sezon
NPL, Batı Avustralya 2022
NPL, Batı Avustralya 2024
NPL, Batı Avustralya 2023
NPL, Batı Avustralya 2021
NPL, Batı Avustralya 2020
NPL,Batı Avustralya 2019
NPL,Batı Avustralya 2018
NPL,Batı Avustralya 2017
NPL,Batı Avustralya 2016
NPL, Western Australia 2015
West State League 2014
West State League 2013
Maçlar
13.08.2022 | Stirling Macedonia FC - Inglewood United
19.03.2022 | Balcatta - Inglewood United
19.03.2022 | Cockburn City - Sorrento
19.03.2022 | Armadale SC - Stirling Macedonia FC
19.03.2022 | Ecu Joondalup - Gwelup Croatia SC
19.03.2022 | Perth SC - Floreat Athena
19.03.2022 | Perth Glory FC - Bayswater City
26.03.2022 | Floreat Athena - Balcatta
26.03.2022 | Gwelup Croatia SC - Cockburn City
26.03.2022 | Bayswater City - Ecu Joondalup
26.03.2022 | Sorrento - Armadale SC
26.03.2022 | Inglewood United - Perth Glory FC
26.03.2022 | Cockburn City - Gwelup Croatia SC
26.03.2022 | Stirling Macedonia FC - Perth SC
01.04.2022 | Perth Glory FC - Floreat Athena
02.04.2022 | Cockburn City - Bayswater City
02.04.2022 | Ecu Joondalup - Inglewood United
02.04.2022 | Balcatta - Stirling Macedonia FC
02.04.2022 | Perth SC - Armadale SC
02.04.2022 | Sorrento - Gwelup Croatia SC
09.04.2022 | Armadale SC - Balcatta
09.04.2022 | Inglewood United - Cockburn City
09.04.2022 | Floreat Athena - Ecu Joondalup
09.04.2022 | Perth SC - Sorrento
09.04.2022 | Stirling Macedonia FC - Perth Glory FC
09.04.2022 | Bayswater City - Gwelup Croatia SC
15.04.2022 | Perth Glory FC - Armadale SC
16.04.2022 | Sorrento - Bayswater City
16.04.2022 | Cockburn City - Floreat Athena
16.04.2022 | Gwelup Croatia SC - Inglewood United
16.04.2022 | Balcatta - Perth SC
16.04.2022 | Ecu Joondalup - Stirling Macedonia FC
19.04.2022 | Armadale SC - Balcatta
29.04.2022 | Perth Glory FC - Perth SC
30.04.2022 | Inglewood United - Bayswater City
30.04.2022 | Stirling Macedonia FC - Cockburn City
30.04.2022 | Armadale SC - Ecu Joondalup
30.04.2022 | Balcatta - Sorrento
30.04.2022 | Floreat Athena - Gwelup Croatia SC
03.05.2022 | Perth SC - Floreat Athena
06.05.2022 | Perth Glory FC - Balcatta
07.05.2022 | Bayswater City - Floreat Athena
07.05.2022 | Sorrento - Inglewood United
07.05.2022 | Ecu Joondalup - Perth SC
07.05.2022 | Cockburn City - Armadale SC
08.05.2022 | Gwelup Croatia SC - Stirling Macedonia FC
10.05.2022 | Perth Glory FC - Bayswater City
11.05.2022 | Cockburn City - Sorrento
14.05.2022 | Stirling Macedonia FC - Bayswater City
14.05.2022 | Balcatta - Ecu Joondalup
14.05.2022 | Floreat Athena - Inglewood United
14.05.2022 | Cockburn City - Perth SC
14.05.2022 | Sorrento - Perth Glory FC
14.05.2022 | Armadale SC - Gwelup Croatia SC
21.05.2022 | Cockburn City - Balcatta
21.05.2022 | Sorrento - Floreat Athena
21.05.2022 | Gwelup Croatia SC - Perth SC
21.05.2022 | Inglewood United - Stirling Macedonia FC
21.05.2022 | Bayswater City - Armadale SC
21.05.2022 | Ecu Joondalup - Perth Glory FC
25.05.2022 | Balcatta - Stirling Macedonia FC
25.05.2022 | Cockburn City - Gwelup Croatia SC
28.05.2022 | Armadale SC - Inglewood United
28.05.2022 | Ecu Joondalup - Sorrento
28.05.2022 | Balcatta - Gwelup Croatia SC
28.05.2022 | Perth SC - Bayswater City
28.05.2022 | Stirling Macedonia FC - Floreat Athena
28.05.2022 | Perth Glory FC - Cockburn City
31.05.2022 | Perth SC - Armadale SC
04.06.2022 | Balcatta - Bayswater City
04.06.2022 | Cockburn City - Ecu Joondalup
04.06.2022 | Perth SC - Inglewood United
04.06.2022 | Sorrento - Stirling Macedonia FC
04.06.2022 | Floreat Athena - Armadale SC
04.06.2022 | Gwelup Croatia SC - Perth Glory FC
11.06.2022 | Inglewood United - Balcatta
11.06.2022 | Sorrento - Cockburn City
11.06.2022 | Gwelup Croatia SC - Ecu Joondalup
11.06.2022 | Floreat Athena - Perth SC
11.06.2022 | Stirling Macedonia FC - Armadale SC
11.06.2022 | Bayswater City - Perth Glory FC
14.06.2022 | Balcatta - Perth SC
18.06.2022 | Ecu Joondalup - Bayswater City
18.06.2022 | Gwelup Croatia SC - Cockburn City
18.06.2022 | Balcatta - Floreat Athena
18.06.2022 | Perth Glory FC - Inglewood United
18.06.2022 | Armadale SC - Sorrento
18.06.2022 | Cockburn City - Gwelup Croatia SC
18.06.2022 | Perth SC - Stirling Macedonia FC
23.06.2022 | Balcatta - Gwelup Croatia SC
25.06.2022 | Bayswater City - Cockburn City
25.06.2022 | Inglewood United - Ecu Joondalup
25.06.2022 | Armadale SC - Perth SC
25.06.2022 | Gwelup Croatia SC - Sorrento
25.06.2022 | Floreat Athena - Perth Glory FC
25.06.2022 | Stirling Macedonia FC - Balcatta
01.07.2022 | Perth Glory FC - Stirling Macedonia FC
02.07.2022 | Gwelup Croatia SC - Bayswater City
02.07.2022 | Ecu Joondalup - Floreat Athena
02.07.2022 | Cockburn City - Inglewood United
02.07.2022 | Sorrento - Perth SC
02.07.2022 | Balcatta - Armadale SC
05.07.2022 | Stirling Macedonia FC - Cockburn City
09.07.2022 | Perth SC - Balcatta
09.07.2022 | Floreat Athena - Cockburn City
09.07.2022 | Stirling Macedonia FC - Ecu Joondalup
09.07.2022 | Bayswater City - Sorrento
09.07.2022 | Armadale SC - Perth Glory FC
09.07.2022 | Inglewood United - Gwelup Croatia SC
16.07.2022 | Sorrento - Balcatta
16.07.2022 | Gwelup Croatia SC - Floreat Athena
16.07.2022 | Bayswater City - Inglewood United
16.07.2022 | Cockburn City - Stirling Macedonia FC
16.07.2022 | Ecu Joondalup - Armadale SC
16.07.2022 | Perth SC - Perth Glory FC
21.07.2022 | Sorrento - Inglewood United
23.07.2022 | Ecu Joondalup - Perth SC
23.07.2022 | Balcatta - Gwelup Croatia SC
26.07.2022 | Balcatta - Perth SC
30.07.2022 | Floreat Athena - Bayswater City
30.07.2022 | Armadale SC - Cockburn City
30.07.2022 | Inglewood United - Sorrento
30.07.2022 | Balcatta - Perth Glory FC
30.07.2022 | Stirling Macedonia FC - Gwelup Croatia SC
30.07.2022 | Perth SC - Ecu Joondalup
05.08.2022 | Perth Glory FC - Sorrento
06.08.2022 | Ecu Joondalup - Balcatta
06.08.2022 | Perth SC - Cockburn City
06.08.2022 | Inglewood United - Floreat Athena
06.08.2022 | Bayswater City - Stirling Macedonia FC
06.08.2022 | Gwelup Croatia SC - Armadale SC
13.08.2022 | Armadale SC - Bayswater City
13.08.2022 | Balcatta - Cockburn City
13.08.2022 | Perth Glory FC - Ecu Joondalup
13.08.2022 | Floreat Athena - Sorrento
13.08.2022 | Perth SC - Gwelup Croatia SC
15.08.2022 | Perth Glory FC - Ecu Joondalup
16.08.2022 | Armadale SC - Bayswater City
20.08.2022 | Gwelup Croatia SC - Balcatta
20.08.2022 | Sorrento - Ecu Joondalup
20.08.2022 | Bayswater City - Perth SC
20.08.2022 | Floreat Athena - Stirling Macedonia FC
20.08.2022 | Inglewood United - Armadale SC
20.08.2022 | Cockburn City - Perth Glory FC
23.08.2022 | Sorrento - Inglewood United
27.08.2022 | Bayswater City - Balcatta
27.08.2022 | Ecu Joondalup - Cockburn City
27.08.2022 | Armadale SC - Floreat Athena
27.08.2022 | Inglewood United - Perth SC
27.08.2022 | Stirling Macedonia FC - Sorrento
27.08.2022 | Perth Glory FC - Gwelup Croatia SC
03.09.2022 | Floreat Athena - Ecu Joondalup
03.09.2022 | Stirling Macedonia FC - Sorrento
06.09.2022 | Ecu Joondalup - Sorrento
10.09.2022 | Floreat Athena - Ecu Joondalup
Göster
Canlı Skor
Avustralya
NPL, Batı Avustralya
NPL, Batı Avustralya 2022 Sezonu
Stirling Macedonia FC - Inglewood United maçı
NPL, Batı Avustralya 2022
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
NPL, Batı Avustralya | 20
Stirling Macedonia FC
Rob Milevski
13/08/22 - 10:00
1 : 0
0 : 0 2. Devre
Seyirci: 1000
Stat: Macedonia Park
Inglewood United
Taki Nicolaidis
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır