Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores | İY | |||||
03:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Ülkeler) - Dünya Şampiyonası Elemeler,Afrika | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar | İY | |||||
02:00 MS | MS | 1:0 | ||||
02:30 90' | 90' | 0:0 | ||||
03:00 MS | MS | 1:0 | ||||
03:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana | İY | |||||
03:30 90' | 90' | 0:1 |
Hollanda - Tweede Divisie | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
ABD - ABD NPSL | İY | |||||
02:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
01:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:30 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:30 | -:- |
ABD - USL W Ligi | İY | |||||
00:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
03:00 MS | MS | -:- | ||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Arjantin - Profesyonel Lig | İY | |||||
02:00 MS | MS | 0:0 | ||||
02:00 90' | 90' | 0:0 |
BAE - Arap Körfez Ligi | İY | |||||
17:20 | -:- |
Brezilya - Brasileiro Serie D | İY | |||||
02:00 MS | MS | 2:0 |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
01:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 90' | 90' | 0:0 |
Brezilya - Gaucho, Serie A2 | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Mineiro, Modulo II | İY | |||||
21:00 | -:- |
Çekya - CFL | İY | |||||
11:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - Divize A | İY | |||||
19:00 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 MS | MS | -:- | ||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Finlandiya - Suomen Kupası | İY | |||||
18:50 ER | ER | -:- |
Finlandiya - Ykkonen | İY | |||||
19:00 | -:- |
Gana - Premier Lig | İY | |||||
18:00 | -:- |
İran - Azadegan Ligi | İY | |||||
19:15 ER | ER | -:- | ||||
19:15 ER | ER | -:- | ||||
19:15 ER | ER | -:- | ||||
19:15 ER | ER | -:- | ||||
19:15 ER | ER | -:- | ||||
19:15 ER | ER | -:- | ||||
19:15 ER | ER | -:- | ||||
19:15 ER | ER | -:- | ||||
19:15 ER | ER | -:- | ||||
19:15 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
19:15 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norrland | İY | |||||
20:30 | -:- |
İsveç - İsveç Kupası | İY | |||||
20:00 | -:- |
İzlanda - 1. deild, Kadınlar | İY | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - 1st deild | İY | |||||
22:15 | -:- |
Japonya - J. Lig Kupası | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:30 | -:- |
Kolombiya - Primera B | İY | |||||
01:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:05 MS | MS | 0:0 |
Norveç - 1. Division | İY | |||||
18:00 | -:- |
Paraguay - Division de Honor, Açılış | İY | |||||
01:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
22:30 | -:- |
Peru - Segunda Division | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:15 | -:- |
Romanya - Liga 3 | İY | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 Toulon Turnuvası | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Uruguay - 2.Lig | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Uruguay - Premier Lig | İY | |||||
01:00 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM |