Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Euro | İY | |||||
22:00 | -:- |
ABD - ABD NPSL | İY | |||||
00:00 | -:- | |||||
03:30 MS | MS | 0:1 |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
02:00 MS | MS | 0:1 | ||||
02:00 MS | MS | 1:0 | ||||
02:30 MS | MS | 0:0 | ||||
04:00 MS | MS | 1:1 |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
02:00 MS | MS | 0:1 | ||||
03:00 MS | MS | 1:0 | ||||
05:00 MS | MS | 3:1 | ||||
05:00 | -:- |
ABD - USL W Ligi | İY | |||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
02:45 MS | MS | -:- | ||||
03:00 MS | MS | -:- | ||||
03:00 MS | MS | -:- | ||||
03:00 MS | MS | -:- | ||||
04:00 MS | MS | -:- | ||||
04:30 MS | MS | -:- | ||||
05:00 MS | MS | -:- |
Arjantin - Profesyonel Lig | İY | |||||
01:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:15 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:15 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM |
Avustralya - NPL, Güney Avustralya, Kadınlar | İY | |||||
11:45 MS | MS | -:- | ||||
13:00 | -:- | |||||
13:45 | -:- |
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar | İY | |||||
12:30 158' | 158' | -:- |
Avustralya - Victoria Premier League 1 | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- |
Beyaz Rusya - Pervaya Liga | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:45 | -:- |
Brezilya - Baiano, Serie B | İY | |||||
01:00 MS | MS | 1:0 |
Brezilya - Brasileiro Serie D | İY | |||||
01:00 MS | MS | 0:0 | ||||
01:00 MS | MS | 2:0 | ||||
01:00 MS | MS | 1:1 | ||||
02:00 MS | MS | 1:0 |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
03:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Brasilero Serie A | İY | |||||
01:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - U20 Cearense | İY | |||||
21:00 ER | ER | -:- | ||||
21:00 | -:- |
Brezilya - U20 Paulista | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Çekya - Divize A | İY | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - Divize B | İY | |||||
19:30 | -:- |
Çekya - Divize E | İY | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - Divize F | İY | |||||
17:45 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - MSFL | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Cezayir - Lig 1 | İY | |||||
18:45 | -:- | |||||
18:45 | -:- | |||||
18:45 | -:- | |||||
18:45 | -:- | |||||
18:45 | -:- | |||||
18:45 | -:- | |||||
18:45 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Cezayir - Ligue 1, Reserves | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 MS | MS | -:- | ||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 MS | MS | -:- | ||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- |
Çin - Çin Süper Ligi | İY | |||||
14:35 32' | 32' | 0:0 | ||||
15:00 6' | 6' | 0:0 | ||||
15:00 7' | 7' | 0:0 |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 MS | MS | -:- |
Estonya - Esiliiga | İY | |||||
20:00 | -:- |
Estonya - Esiliiga B | İY | |||||
17:00 | -:- |
Estonya - Meistriliiga Kadınlar | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Etiyopya - Premier Lig | İY | |||||
15:00 ER | ER | -:- | ||||
15:00 | -:- | |||||
18:00 ER | ER | -:- | ||||
18:00 | -:- |
Faroe Adaları - 1. deild | İY | |||||
21:00 | -:- |
Fas - Botola Pro D1 | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Finlandiya - Suomen Kupası | İY | |||||
19:00 | -:- |
Hırvatístan - Prva NL | İY | |||||
19:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Güney Grubu | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
İsveç - Superettan | İY | |||||
20:00 | -:- |
İzlanda - 1. deild, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - 2. deild | İY | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - 3. deild | İY | |||||
22:15 | -:- |
Kazakistan - Birinci Lig | İY | |||||
15:00 ER | ER | -:- | ||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Kenya - Premier Lig | İY | |||||
15:00 | -:- |
Letonya - 1st Ligas | İY | |||||
19:00 | -:- |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
18:00 | -:- |
Litvanya - 1 Lyga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Malezya - FA Kupası | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
15:15 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Norveç - 2. Lig Grup 2 | İY | |||||
19:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 2 | İY | |||||
19:00 | -:- |
Özbekistan - PFL | İY | |||||
18:00 | -:- |
Singapur - Premier Lig | İY | |||||
14:45 22' | 22' | 0:1 |
Tunus - Lig 1 | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Tunus - Ligue 2 | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 Toulon Turnuvası | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Venezuela - Copa Venezuela | İY | |||||
01:00 MS | MS | 1:1 | ||||
01:00 MS | MS | 4:1 | ||||
01:00 MS | MS | 3:1 | ||||
01:00 MS | MS | 2:0 |